• |
ide | kryesore

Tom Doshi: Kam dy mandate në Shkodër dhe dy në Tiranë, do bëj koalicion me Edi Ramën!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Tom Doshi tha se pret dy mandate të sigurta sipas tij në Tiranë dhe dy në Shkodër. Kreu i PSD-së gjatë një prononcimi në Shkodër tha se do të bëjë koalicion me Edi Ramën pas daljes së rezultatit përfundimtar.10 Comments

 1. E pra sa do të mundohen njerëzit e ndershëm e patriot të ndryshojnë vendit,horrat ,hajdutët,kriminelat e antishqiptarët votohen!!Ku po e çoni vëndin o të mjerë njerëz që shisni shpirtin për 20€.Po pastaj të mjerë do ngelni e nën diktaturë do vuani.Dhe izolimi ju pret.Harrojeni Europën.

 2. Hahaha nuk na the ndonje gje te re. Nga gjiri pellazgjik je dhe ti.Nga gjiri i shqiponjave trima dhe heroik legjendar. Pse u zhgenjye kush?! nejse mos mungoni ne ” votimet e rradhes” .rresht per nje.

 3. Kohe me pare i nderuari Pjeter Abnori ka thene:
  ” Keta nuk jane socialista , por specialista”.
  Levizja e fundit e Tom Doshit , largimi i tij pas zgjedhjeve, pasi mori dhe bleu votat nen emrin e tij, tani “papritur” jep doreheqjen. Po pse????
  Qe t’i bashkoje votat me PS.
  Dhe PS e ka alibine qe nuk ka koalicion me Tom Doshin!!!!
  Por ama eshte ne kryesimin e PSD.
  MENDONI QE MBRAPA KUINTAVE NUK DO I TERHEQE FIJET TOMA????
  PA DYSHIM QE PO.
  TANI PO PRES CFARE DO THOTE AMBASADORJA AMERIKANE!!!!?????
  THEM SE DO HAJE…….
  DHE NUK DO FLASE DOT.
  ME NJE FJALE KY VEND NUK BEHET, PRANDAJ SHKOFTE NE XHEHNEM BASHKE ME POPULLIN E TIJ DELE DHE PA DINJITETE QE SHET E BLEN VOTEN!

 4. vemje,monstra ,rreshqanore…. qe shisni voten e merni me qafe te ardhmen e Vendit ,Rinise ,o Zot po jeta nuk eshte vetem ca dite sa i hani ato lek o te mjereeee

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu