• |
ide | kryesore

Adele, në superformë pas divorcit (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Adele dukej e pabesueshme pasi u pa për herë të parë prej muajsh në mbrëmjen e “Oscars” të Daniel Kaluuya në Los Angeles të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja 32 vjeçare, e cila ka rënë drastikisht në peshë, festoi fitoren e mikut të saj, i cili mori çmimin “Aktori më i mirë në rol dytësor” në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të kinematografisë. Adele duket se po kalonte kohën më të mirë ndërsa bënte ‘selfie’, shijonte kokteje dhe kërcente me miqtë deri në orët e para të mëngjesit, me ahengun që besohej se ishte zhvilluar në një shtëpi private.


Adele kishte veshur një pallto jeshile me kostum të ‘LaPointe’, vlera e së cilit shkon deri në 2,450 dollarë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu