• |
ide | kryesore

Meta gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës: Vdekje tradhëtarëve!

-Instant, Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta reagon pas paralajmërimit të Taulant Ballës se PS do të nisë procedurat për shkarkimin e tij.


Me tone të ashpra, Kreu i Shtetit thekson se kërcënimi që vjen nga Balla, bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti do të firmosë dekretin për mbrojtjen e vendit.


“Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje: Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!
Shqipëria e Shqiptarëve! Vdekje tradhëtarëve!”, shkruan Meta.

12 Comments

  1. O Baftiar, o langaraq, ik thyej qafen tani, perpara se te te nxjerrin Zefat e policise me pranga ne duar.
   A e morre vesh se cfare te gjene kur largon themeluesit e partise, per te sjellur kurvicat e tipit “llari/kerpaci/mehmetaj”, apo, te tipit “elona guri” farefis i njohur kurvash/spiunash, ne Skrapar, apo, te tipit “bahri shaqiri” qe u be vip, prej motres, qe ishte dashnorja e fatos nanos?!
   Ik vet se atje nuk te le me njeri o koke katrube, o shtangist pa pike truri!
   Pergatitu sebashku me Kijen e 21-shit, per te shkuar ne Rec te Ri/Shkoder!

 1. Palaco president. Rob kot pa asnje lidhje me realitetin. Bejne mire Amerikanet qe e mbajne nen presion. Tallin bythen me te. Ngushellime per lsi Z . Mender jushPresident!

 2. Njeri i çmendur .Ti o hajdut ke hallin e pasurise.Thjesht sqaro me çfarë te ardhurash e ke blere vilen.Ku i gjen paret per shkollimin e gocave.

 3. Do iki te LSI thote. LSI si vatra e fundit e kusareve. Kur duan te fshehen aty shkojne te gjithe keta. LSI e coi per skrap i gjati Like. E premtoi dhe e beri. Ki kijdes veten vella se LSI vdiq.

 4. po ik more cope gari. Rama la vjedhur sa per te blere gjithe Maldivet kurse ti merresh me vilen e Lalzit. Shqiptar me inteligjence mesatare

  1. Shpellar viçidoli dhe rrot kari.Dmth e pranon qe ka vjedhur por hallin e ke qe ka vjedhur dhe Rama biles me shume se Likja.Te qifsha rracen ty Likes dhe Rames bashke me ju.Po kur thua ti nje cope muti inteligjence mesatare.

 5. Se mos e le pergjysem se e keni zakon ju ? Nuk thoni as po e as jo por pjo .
  Po e nise hallall te qoft por po nuk e bitise harram e paç .

 6. O Baftiar, o langaraq, ik thyej qafen tani, perpara se te te nxjerrin Zefat e policise me pranga ne duar.
  A e morre vesh se cfare te gjene kur largon themeluesit e partise, per te sjellur kurvicat e tipit “llari/kerpaci/mehmetaj”, apo, te tipit “elona guri” farefis i njohur kurvash/spiunash, ne Skrapar, apo, te tipit “bahri shaqiri” qe u be vip, prej motres, qe ishte dashnorja e fatos nanos?!
  Ik vet se atje nuk te le me njeri o koke katrube, o shtangist pa pike truri!
  Pergatitu sebashku me Kijen e 21-shit, per te shkuar ne Rec te Ri/Shkoder!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu