• |
ide | kryesore

Çmenduria e mandatit të tretë/ Tatuazh fytyrën e Ramës në trup (FOTO)

Arkiva, Pikante

Edi Rama ka fituar mandatin e tretë radhazi si asnjë kryeministër para tij. Për socialistët sot, ai mund të konsiderohet edhe më i dashur se lideri tjetër Fatos Nano dhe natyrshëm ka nisur adhurimi mes militantëve. Njëri prej tyre madje ka bërë tatuazh një portret të Ramës në trupin e tij.


Më herët një çmenduri të tillë e ka bërë një militant i PD-së për Sali Berishën.


12 Comments

  1. E këta burra shesin dhe s…n e tyre për kumandarin mos ndoshta dhe të familjes!!!Njerëz që jetojnë kot në këtë botë.

  2. BUDALLALLIKU NUK NJEH KUFIJ, POR KY PALLA I KA KALUAR EDHE KUFIJT E IMAGJINATES/
    TE KETE RROTA KARI TE TILLE EDHE NE 2021????????????????? TE QIFSHA PERTINE O KAR MAVI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu