• |
ide | kryesore

Lil Wayne nxit dyshimet tek fansat për një martesë

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Lil Wayne së fundmi ka nxitur dyshimet ke fansat se i ka dhënë fund beqarisë.


Përmes rrjetit të tij social Twitter, reperi ka postuar një status duke bërë ndjekësit të mendojnë se është martuar me të dashurën e tij, Denise Bidot.“Njeriu më i lumtur. Sot është fillimi i përgjithmonë. Përgjithmonë, Përgjithmonë”, ka shkruar ai.Lil Wayne ka qenë i martuar më parë me Tota Jackson dhe kanë së bashku një vajzë Reginae.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.