• |
ide | kryesore

Bebe Rexha, pjesë e fushatës së ndërgjegjësimit për shëndetin mendor

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Bebe Rexha ka zbuluar së fundmi për fansat se do të jetë pjesë e një fushate pë ndërgjegjësimin e shëndetit mendor.


Përmes rrjetit të saj sociale Bebe ka treguar se po bashkëpunon me Pinterest për të ngritur vetëdijësimin lidhur me shëndetin mendor.Ajo u shpreh e gatshme të japë kontributin e saj dhe rrëfeu se albumi  i ri bazohet në problemet  e saj  me shëndetin mendor.“Better Mistakes” titullohet albumi i ri i Bebe Rexhës, i cili do të publikohet më 7 maj.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu