• |
ide | kryesore

Bebe Rexha publikon këngën e re “Die For a Man”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha, ka publikuar sot këngën e saj të katërt nga albumi i ri “Better Mistakes”.


Kënga e titulluar ‘Die for a man’është një bashkëpunim me reperin amerikan Lil Uzi Vert dhe  është realizuar vetëm në versionin ‘audio’.Gjithashtu këngëtarja ka bashkëpunur për albumin me  Travis Barker, Ty Dolla Sign, Trevor Danier, Rick Ross.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu