• |
ide | kryesore

Billie Eilish lancon këngën “Your Power”

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Billie Eilish ka lancuar së fundmi  këngën e saj më të re të titullur “Your Power”.


Kënga e realizuar me videoklip, menjëherë pas publikimit kapi shifrën prej 3 milionë klikimesh në YouTube duke u renditur kështu edhe në mesin e këngëve ‘trending’ në kanalin YouTube.Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Billie falenderoi të gjithë fansat për mbështetjen dhe rrëfeu se ky projekt është ndër më të pëlqyerit e saj.Kënga dhe videoja e “Your Power” është publikuar. Kjo është një nga këngët e mia të preferuara që kam shkruar ndonjëherë. Ndihem shumë prekëse që e publikoj këtë sepse e mbaj aq afër zemrës sime. Kjo ka të bëjë me shumë situata të ndryshme që të gjithë i kemi parë ose i kemi provuar. Shpresoj se kjo mund të frymëzojë ndryshime. Përpiquni të mos abuzoni me fuqinë tuaj”, u shpreh këngëtarja.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu