• |
ide | kryesore

Victoria Beckham nuk pëlqen dhuratën nga Justin Bieber : Më mirë të vdisja sesa ti vishja

-Instant, Paparazzi, Slider

Victoria Beckham së fundmi ka zbuluara për fansat dhuratën që ka marrë nga këngëtari Justin Bieber.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Victoria ka postuar një foto të këpucëve të quajtura  ‘Crocsa’ dhe ka treguar se nuk i ka pëlqyer kjo dhuratë. “Shumë njerëz më kanë pyetur se çfarë do të vesh pas karantinës. Çfarë mendoni për këtë sugjerimin e Justin Bieber?”, pyeti ajo ndjekësit në “Instagram”“Unë mendoj që më mirë do të vdisja sesa t’i vishja, por faleminderit gjithësesi Justin Bieber”, u shpreh Beckham.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu