• |
ide | kryesore

Aksident në Berat, eskavatori del nga rruga dhe dëmtohet drejtuesi

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:20 në segmentin rrugor Poliçan-Kapinovë. Mësohet se në vendin e quajtur Ura e Plirzës, mjeti tip Eskavator, ka dalë nga rruga. Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjeti shtetasi Q.D., 60 vjeç, banues në Poliçan, i cili po transportohet në spitalin Rajonal Berat, në gjendje të rëndë.


Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu