• |
ide | kryesore

Aktori Noel Clarke akuzohet për ngacmime seksuale nga 20 femra

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Noel Clarke, së fundmi ka thyer heshtjen pas akuzave nga 20 femra për ngacmim seksual.


Përmes një deklarate për shtyp, Noel mohoi të ketë ndodhur dicka e tillë megjithatë u shpreh se do të kërkonte ndihmë profesionale për të ndryshuar në të mirë.“Raportet e fundit, megjithatë, ma kanë bërë të qartë se disa nga veprimet e mia kanë prekur njerëzit në mënyra që unë nuk i kisha ndërmend.Për ata individë, më vjen keq. Unë do të kërkoj ndihmë profesionale për të edukuar veten dhe për të ndryshuar për mirë”, deklaroi aktori.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu