• |
ide | kryesore

Kosovë/ 5 viktima dhe 160 raste të reja me Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Autoritetet shëndetësore kosovare njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 160 persona të infektuar. Nga krahu tjetër, nuk kanë mundur të fitojnë betejën me virusin 5 qytetarë, 2 prej të cilëve në Prizren, një në Pejë, një në Prishtinë dhe një në Skënderaj.


Lajmi i mirë, është se janë shpallur të shëruar 415 qytetarë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu