• |
ide | kryesore

E akuzoi për abuzim seksual, ish-modelja kërkon para nga Cristiano Ronaldo

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se ish modelja Kathryn Mayorga e cila akuzoi Cristiano Ronaldo për abuzim seksual ka kërkuar një dëmshpërblim prej plot 65 milionë euro.


“Daily Mirror” ka publikuar  disa dokumente ku janë shkruar pretendimet e Kathryne cila i bazon kërkesat e saj në akuzat e “dhimbje dhe vuajtje” dhe “dëmtime ndëshkuese”. Në vitin 2016 ajo pasi Cristiano Ronaldon në Las Vegas por cështjau pushua me justifikimin se ish modelja ishte e “paaftë mendërisht”. Dy vitë më pas, Ronaldo reagoi për herë të parë duke i mohuar akuzat e ngrejtura ndaj tij. “Unë i mohoj vendosmërisht akuzat që më drejtohen mua. Përdhunimi është një krim i neveritshëm që shkon kundër gjithçkaje”,deklaroi asaj kohe futbollisti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu