• |
ide | kryesore

Justin Theroux flet për martesën me Jennifer Aniston

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Justin Therouz ka folur së fundmi rreth martesës së tij me aktoren Jennifer Aniston


Në një intervistë për “Today”, Justin rrëfeu se si kishte ndikuar vëmendja që kishte marrë nga lidhja me Jennifer. Ai zbuloi se shoku i tyre Jason Bateman e ndihmoi shumë atë kohë .“Jason Bateman në të vërtetë më dha një nga këshillat më të mençura. Ai më tha, ‘Shiko, në atë industrinë e argëtimit, një personazh do të lindë dhe ai personazh je ti, por nuk je ti. Ky personazh është i zemëruar, ka një problem, është i ëmbël. Është një telenovelë që do të shkruhet. Kështu që këshilla ime është që të mos e ndjekësh historinë e këtij djali.Unë i qëndrova kësaj këshille. Kjo ishte mënyra e vetme që të ruaja arsyen,” shtoi Theroux.Justin dhe Jennifer u njohën në 2008-n dhe filluan të dilnin bashkë në vitin 2011. Ata u martuan në gusht të 2015 dhe 3vite më pas, u divorcuan.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu