• |
ide | kryesore

Arrestohen 8 persona për vepra të ndryshme penale në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Tetë persona kanë rënë në pranga për vepra të ndryshme penale.


Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të 30-vjeçarit B.S., pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga Forca e Posaçme “Shqiponjat” iu gjet dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi me lëndë narkotike kanabis dhe kokainë.


Po nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve u bë arrestimi në flagrancë i 20-vjeçarit K. D., pasi dyshohej se drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit fizik 20-vjeçarit iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë narkotike kanabis.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu