• |
ide | kryesore

Grabitje në mes të Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një grabitje ka ndodhur një orë më parë në Tiranë.


Rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me rrugën “Mihal Duri”, 2 persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta dhe më pas i kanë marrë një shumë parash shtetasit Q. Z., 55 vjeç, i cili po transportonte me motorr vlera monetare të një pike valute.


Autorët e dyshuar të ngjarjes në largim e sipër kanë braktisur motomjetin me të cilin po qarkullonin dhe janë larguar me këmbë nëpër rrugica.

Sherbimet e Policisë po bëjnë kontrollin e zonës.

 

1 Comment

  1. Qar ka bere mire Gerdalla matuf i Surrelit qe beri mir vaksinen, e si do shkojm tani per te takuar njerezit tane ne Europ dhe bote🤮🤮🤮🤮apo fajin e ka Saliu💩💩💩

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu