• |
ide | kryesore

Miku i Zac Efron zbulon të vërtetën rreth ndërhyrjeve estetike të aktorit

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Zac Efron është përfolur së fundmi në media për ndërhyrje estetike.


E gjiths nisi pas publikimit të një video nga Zac ku  mollëzat e tij dukeshin më të dala, buzët të fryra dhe nofulla ndryshe.Megjithatë së fundmi miku i tij Kyle Sandilands ka hedhur poshtë cdo dyshim duke thënë se nuk ka asnjë mundësi që ai të ketë bërë ndërhyrje fshehurazi.“Unë do ta dija nëse do të kishte bërë ndonjë operacion plastik”, u shpreh Kyle gjatë një interviste.Gjithashtu ai konfirmoi se Efron i ka dhënë fund lidhjes me Vanessa Valladares.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu