• |
ide | kryesore

Tragjike/ Ndahet nga jeta pas një infrakti shefi i komisariatit të policisë në Lushnje

-Instant, Lajme, Të fundit

Është ndarë nga jeta në moshë të re shefi i komisariatit të Lushnjes Adrian Matani. Miq të tij, kolegë e shokë nga radhët e policisë se shtetit kanë postuar nëpër rrjetet sociale humbjen e parakohshme nga jeta të kolegut të tyre.


Matani ishte vetëm 45 vjeç dhe dyshohet se ka pësuar infarkt në banesën e tij në Tiranë. Edhe pse u dërgua në spital nga familjarët e tij, ai nuk mundi të jetonte.


 

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu