• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni reagimin emocionues të Adrianos: njoftohet se është pjesë e Walk of fame në Maracanà

-Instant, Sport, Video

Së bashku me Pele, Garrincha, Zico, Romario, Ronaldo, Ronaldinho, Zagallo, Neymar dhe Marta tani është edhe Perandori Adriano. Ish- sulmuesi i Interit u përfshi në ‘Maracana Walk of fame’ në mesin e lojtarëve më të mirë që kanë luajtur në stadiumin mitik brazilian dhe reagimi i tij, siç dëshmohet nga disa fotografi të postuara në profilin e tij në Instagram, ishte emocionues.“Jam jashtëzakonisht i lumtur. Do të doja babai im të ishte këtu për ta parë”, tha Adriano, i cili shpërtheu në lot në krahët e nënës së tij. “Ja momenti kur mora lajmin për hyrjen time në Maracana. Faleminderit për gjithçka”, shkroi ai më pas duke postuar fotot në mediat sociale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu