• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shpërthen në flakë makina në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Vlorës njofton se një makinë tip “Opel” është djegur mëngjesin e sotëm në lagjen “Partizani” të qytetit bregdetar.


Policia nuk jep shumë detaje për ngjarjen.


“Sot, rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet tip “Opel” i parkuar, në pronësi të shtetasit R. D.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.” – thuhet mes të tjerash në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu