• |
ide | kryesore

Will Smith: Do tregohem i sinqertë, jam në formën më të keqe të jetës time

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Will Smith ka zbuluar së fundmi ndryshimin që ka pësuar në pamjen e tij gjatë pandemisë


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Will ka publikur një foto të tij duke treguar se ka shtuar peshë dhe kurrë nuk ka qenë në një gjendje të tillë.”Do të bëhem i sinqertë me të gjithë ju “, jam në formën më të keqe të jetës time”, ka shkruar aktori.Menjëherë pas postimit,fansat dhe miqtë e Smith kanë komentuar duke e komplimentuar për guximin.“Ju jeni Will Smith. Mund të jesh në çfarëdo forme që dëshiron”, ka komentuar këngëtarja Sonna Rele.“Ky është postimi më i mahnitshëm në historinë e rrjeteve sociale”, shkroi një fans.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu