• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja e mungesës së Meghan Markle në koncertin humanitar për vaksinimin global

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi këngëtarë të njohur si Selena Gomez, Jennifer Lopez dhe J Balvin intepretuan në koncertin e bamirësisë të organizuar nga lëvizja ‘Global Citizen’, “Vax Live”.


Koncerti do të transmetohet më 8 maj dhe synon të mbledhë fonde për vaksinimin global. Pjesë e kësaj nisme ishte dhe Princ Harry por ajo cka u vu re nga publiku ishte mungesa e Meghan Markle.Një burim është shprehur për mediat se Meghan duke qenë se është shtatzënë, mjeku s’ia lejon asaj të lëvizë në kohë pandemie dhe të rrezikojë shëndetin e saj dhe të fëmijës duke marrë pjesë në grumbullime njerëzish.Markle është shtatzënë me fëmijën e dytë që do të jetë vajzë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu