• |
ide | kryesore

Basha homazhe te varrezat e Dëshmorëve

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme homazhe në Varrezat e Dëshmorëve për 5 Majin.


I shoqëruar nga përfaqësues të Partisë Demokratike Basha, ka vendosur lule në varrezat e Dëshmorëve.


Më herët Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka përkujtuar Ditën e Dëshmorë nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” , ku edhe  shpreh mirënjohjen dhe respektin për Dëshmorët e Atdheut të çdo epoke.

Po ashtu edhe kryeministri Edi Rama përkujtoi Ditën e Dëshmorëve nëpërmjet një fotoje të publikuar në rrjetin social “Facebook”, ndërsa shkruan “Respekt përjetësisht”.

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu