• |
ide | kryesore

Denoncimi Berishës: I premtojnë mbjelljen e kanabisit, grupi kriminal kontrolloi votimet në Lezhë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se si grupe kriminale kanë bërë presion njerëzve dhe kanë paguar për fushatën e PS-së. Një denoncim i ardhur në adresën e ish-kryeministrit, denoncohet se si në Lezhë, pjesëtarë të grupeve kriminale kanë kontrolluar fushatën e PS në Lezhë.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:


I premtojnë Kashnjeti për droge.  Vjen nga Belgjika dhe transporton kutitë e votimit. sb

Ja grupi i strukturuar i votave per qytetin e Lezhes Samuel Ndoka djali i Sander Ndokes dhe nipi i Arbenit ish deputetit ndersa ky tjetri quhet Eni Vokrri i ardhur nga Belgjika sponsori kryesor nga ana financiare dhe presion ndaj njerzve per kandidatin nr 2 ne listen e PS Eduart Ndreces.

Makina e Eni Vokrrit ka marr kutiat e votimit nga Shengjini dhe i ka dergu ne Lezh sepse ket te fundit e ka sjedh ish deputeti Arben Ndoka nga Belgjika per me punu per partin Socialiste sepse i kan premtu me mbjedh kashnjetin me hashash per hesap e vet.

4 Comments

 1. Kam vetem nje koment per Lezhen;

  Si ka mundesi qe nuk u gjend nje lezhjan per kryetar bashkie por pranuat nje pukjan si Pjerin Ndreu?!

  Ky jo vetem qe s’ju perfaqeson, por eshte njeriu me pa dinjitet dhe injorant qe rilindja ka promovuar.

  Turp per lezhjanet! Gjeni nje lezhjan normal e te fisem te ju qeverise mos pranoni te ju qeverise llumi e bajgat e

  rilindjes.

  Pjerini eshte modeli i Shukriut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu