• |
ide | kryesore

Iu gjetën kubik me kanabis në banesë, arrestohet në Krujë 41-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Krujës ka vendosur në pranga disa persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale.


Në njoftimin zyrtar të tyre, thuhet se një 41-vjeçar nga fshati Borizanë, është arrestuar në flagrancë pasi i është gjetur në shtëpi kubikë me lëndë narkotike të llojit kanabis.


Po në fshatin Borizanë, gjatë kontrolleve në terren, policia ka evidentuar prezencë të lëndëve narkotike të mbjella në një shtëpi në pronësi të S. D., 58-vjeç dhe bashkëshortes së tij G. D., 56-vjeçe. Gruaja është proceduar penalisht nga ana e policisë, ndërsa bashkëshorti i saj është shpallur në kërkim prej tyre.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu