• |
ide | kryesore

Video/ Chelsea arrin finalen: Mount kapitullon Real Madrid

-Instant, Sport, Video

Në Stamford Bridge duhej të vinte minuta e 87 që ndeshja të mbyllej, me Chelsea që shënoi golin e dytë me Mason Mount. Londinezët kishin raste edhe më parë, por Courtois kishte bërë shpëtimtarin për madrilenët. Një rrëmbim topi nga Kante i nxorri Blues në superioritet dhe Pulisic shërbeu për anglezin që devijoi në rrjetë për 2-0.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu