• |
ide | kryesore

Bebe Rexha pozon ‘topless’ për albumin e saj të ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Bebe Rexha  do të publikojë më 7 maj albumin e saj më të ri, “Better Mistakes”.


Së fundmi, përmes rrjetit të saj social, Bebe ka publikuar disa foto të saj teksa pozonte ‘topless’ për të promovuar albumin e saj. Gjithashtu ajo ka postuar edhe foto nga xhirimet e këngës së saj  “Break My Heart Myself”, në bashkëpunim me reperin Travis Barker dhe ka njoftuar se kënga do të dalë me videoklip ditën e sotme.Deri më tani, nga albumi “Better Mistakes” janë publikuar këngët “Die For A Man”, “Sacrifice” dhe “Baby, I’m Jealous” në bashkëpunim me Doja Cat.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu