• |
ide | kryesore

E FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Elbasan. Mësohet se të shtënat kanë ndodhur pranë Gjykatës së Elbasanit. Nga informacionet paraprake raportohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Burri ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të bashkëshortes.


Ndërkohë falë ndërhyrjes së policisë, është bërë e mundur kapja dhe prangosja e autorit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.