• |
ide | kryesore

Mariah Carey merr dozën e dytë të vaksinës kundër Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Mariah Carey ka marrë së fundmi  dozën e dytë të vaksinës kundër Covid-19.


Para një muaji ajo zbuloi se kishte marrë dozën e parë duke e filmuar të gjithë procesin. Të njëjtën gjë ka bërë sërish ku përmes rrjetit të saj social, Instagram, Mariah ka postuar video nga vaksinimi. “Vakinsa, doza e dytë. A do të hyja ndonjëherë këtu pa ndonjë arsye”, shkruajti këngëtarja duke hedhur poshtë të gjitha akuzat e disa prej ndjekësve për falsifikim. Krahas Carey personazhe të famshëm si  Steve Martin, Al Roker dhe Dolly Parton kanë ndarë  me fansat eksperiencën e tyre.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu