• |
ide | kryesore

Prezantohet zv.ministrja e re e arsimit, Kushi: Do të avancojmë më shumë projekte së bashku

-Instant, Lajme, Të fundit

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka mirëpritur Zëvendësministren e re Bora Muzhaqi, gjatë një takimi të organizuar me përfaqësues të drejtorive të ndryshme në këtë ministri.


Ajo gjithashtu i ka uruar mirëseardhjen Znj. Muzhaqi, e cila do të ndjekë nga afër çështjet në fushën Rinisë.


“Kam besim që me energjinë dhe pasionin e saj për të punuar në favor të të rinjve do të avancojmë akoma më shumë me programe e projekte të frytshme së bashku” – nënvizon Ministrja Kushi në statusin e saj në Facebook.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu