• |
ide | kryesore

Princ William dhe Kate Middleton, tashmë në ‘Youtube’

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ William dhe bashkëshortja e tij Kate Middleton kanë zbuluar së fundmi se kanë hapur kanalin e tyre në YouTube.

Përmes faes së tyre zyrtare në Twitter ata njoftuar fansndjekësit se tani mund të shohin më shumë nga jeta e tyre.Ata publikuan një klip në të cilin shfaqen duke kryer detyra të shumta mbretërore, me detaje, prapa kamerës, që publiku nuk ka pasur mundësi të shohë deri më tani. Njoftimi për hapjen e një kanali vjen pas lajmeve se Meghan Markle do të publikojë së shpejti librin e saj të parë për fëmijë ‘The Bench’.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.