• |
ide | kryesore

Bebe Rexha flet rreth orientimit të saj seksual

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Bebe Rexha së fundmi ka folur për orientimin e saj seksual.


Në një intervistë për “Gay Times”, Bebe ka zbulua se ka dalë me vajza të njohura dhe  i ka ndodhur të dashurohet.”A kam dalë në takime më parë me vajza? Po. Dhe të famshme, por unë nuk po i përmend emrat e tyre. A kam rënë në dashuri me një vajzë më parë? Po, por tani, unë jam në një lidhje me një djalë. E vetmja gjë që do të them është se kur jam në një lidhje me një vajzë, është thjesht shumë emocionuese”, është shprehur këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu