• |
ide | kryesore

Burrel/ Goditet një aktivitet i paligjshëm i lojërave të fatit

-Instant, Lajme, Të fundit

Goditet një rast i aktivitetit të kundraligjshëm në fushën e lojrave të fatit në Burrel.


Burime zyrtare bënë me dije se jane sekuestruar 7 pajisje elektronike, ndërsa është proceduar penalisht pronari i lokalit, shtetasi me inicialet U. P. Këto pajisje u gjetën në qytetin e Burrelit, ku dyshohej se ushtrohej aktivitet i kundraligjshëm i lojrave të fatit.


Në përfundim të veprimeve hetimore nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat, u procedua penalisht në gjendje të lirë shtetasi U. P., 30 vjeç, banues në Klos, për veprën penale “Organizim i llotarive të palejuara”.

 

1 Comment

  1. Po Aurora Maren, vellain e Kriminelit Genci Mara qe me lekët e trafikut financoi fushaten dhe blerjen e votave kur do ta arrestoni?
    Kur do hiqet nga posti i kryetarit të bashkisë Agron Malaj, përveçse injorant analfabet është vrasesi i 21 janarit qe Rama e bleu?
    Kur do e çlironi Matin nga denimi me vdekje?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu