• |
ide | kryesore

Digjet gjatës natës një automjet në Sarandë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një automjet është djegur pjesërisht gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.3 në Sarandë, ndërsa bëhet me dije se mjeti tip “Toyota” ishte në pronësi të M.A., banues po në këtë qytet.


Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun që ka sjellë rënien e zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu