• |
ide | kryesore

Kendall Jenner zbulon problemet me ankthin: Nuk merrja frymë

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Kendall Jenner së fundmi ka folur për problemet e saj me ankthin.


Në një intervistë me Vogue , Kendall foli më shumë rreth historisë së saj me disa profesionistë të shëndetit mendor.“Mbaj mend që isha me të vërtetë e re dhe kisha gulcim dhe shkoja te mami im dhe i thoja asaj.Në prapavijë, tani e di se ai ishte padyshim ankth.Kisha frikë kur flija në gjumë, ndjeja rrahje të mëdha zemre. Nuk merrja dot frymë”,u shpreh Jenner.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu