• |
ide | kryesore

Tjetër aksident/ Përmbyset makina e 25-vjeçares në autostradën Tiranë – Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Vorë në autostradën Tiranë – Durrës.


Rreth orës 21:30, një automjet me drejtuese F. H., 25 vjeçe, ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.


Sipas policisë ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka probleme për drejtuesen e mjetit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu