• |
ide | kryesore

Ekzekutoi të shoqen në sy të të birit se donte ta divorconte, arrest me burg për Koço Buzon

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjykata e Elbasanit vendosi arrest me burg për 58 vjecarin Koço Buzo i cili dy ditë më parë  ekzekutoi bashkëshorten e tij Liljana Buzo në prezencë të djalit. Kërkesa e saj për t’i dhënë fund martesës ka përfunduar në tragjedi për Liljanën, nënën e 3 fëmijëve pasi bashkëshorti e qëlloi me breshëri kallashnikovi duke e lënë të vdekur. 54-vjeçarja sapo kishte mbaruar seancën për procesin e divorcit, kur bashkëshorti, i cili po e priste jashtë, i është afruar dhe ka qëlluar fillimisht me thikë dhe më pas e ka qëlluar 7 herë me kallashnikov pas shpine. Sapo ka ndodhur ngjarja autori është neutralizuar nga personat në rrugë dhe policia duke e arrestuar.


Pasi dëgjoi pretencën e prokurorit Petref Asllani, gjykatësi Bujar Musta gjykoi duke vlerësuar ngjarjen e rëndë që ta linte në burg.


6 Comments

 1. Mesoni per crregullimet e personalitetit njerz..
  gjithashtu te shihet se kush eshte shoqeruar shume me kete ruhuni edhe nga ai

 2. Pedagogia Arjana Muça thote gruaja ne Shqiperi shihet si prone !!
  jo znj pedagoge jo :
  keta persona jane psikopeter ne kuptimim grupues te fjales

 3. Pedagogia Arjana Muça thote gruaja ne Shqiperi shihet si prone !!!
  jo znj pedagoge jo :
  keta persona jane psikopeter ne kuptimim grupues te fjales

 4. Pedagogia Arjana Muça thote gruaja ne Shqiperi shihet si prone !!!!!
  jo znj pedagoge jo :
  keta persona jane psikopeter ne kuptimim grupues te fjales

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu