• |
ide | kryesore

Tentoi të grabisë 34-vjeçaren, shpallet në kërkim autori në Sarandë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një grabitje nën kërcënimin e thikës është regjistruar ditën e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.2 në këtë qytet, pranë bankomatit të një banke. Blutë e qytetit bregdetar njoftojnë se një person ende i paidentifikuar, ka tentuar t’i grabisë paratë 34-vjeçareje me inicialet A,N.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu