• |
ide | kryesore

Kim K zbulon cfarë i tha Kanye pas vendimit për mbylljen e “KUWTK”

-Instant, Paparazzi, Slider

Në episodin e fundit të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim Kardashian ka zbuluar  se cfarë i ka thënë ish bashkëshorti i saj,Kanye West në lidhje me vendimin për t’i dhënë fund spektaklit.


Në video e publikuar duket Kim teksa telefonon mikun e saj të ngushtë dhe i tregon se cili ka qenë reagimi i reperit.“Ai më tha ‘Bëj çfarëdo që të bën ty të lumtur’”, rrëfeu ajo.Gjithashtu Kardashian u shpreh më shumë rreth këtij vendimi.“Mendoj se pas 20 sezonesh, kjo është më shumë nga ç’e prisnim ne. As që e mendonim se mund të shkonim deri tek sezoni i dytë. Nuk mendonim se ndonjë mund të shikonte spektaklin për familjen tonë të çmendur. Por përpara se të kuptojmë se si do të jetë rrugëtimi jonë në të ardhmen, na duhet të mbyllim këtë kapitull dhe t’i themi mirupafshim KUWTK”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu