• |
ide | kryesore

Veshjet e Amy Winehouse , së shpejti në ankand

-Instant, Paparazzi, Slider

Prindërit e këngëtares së ndjerë Amy Winehouse do nxjerrin në ankand veshjet e këngëtares.


Lajmi është bërë i ditur për ‘The Mirror’ nga i ati i saj i cili ka deklaruar që paratë që do grumbullohen do dhurohen për bamirësi.  “Sa herë hapim dollapin shohim veshjet e saj dhe ndihemi shumë keq. Duam të shesim disa prej tyre dhe paratë do shpërndahen për bamirësi, por gjithsesi gjërat më personale që la pas do i mbajmë për vete”, u shpreh ai.


Veshjet që do përfshihen në ankand janë disa nga më të bujshmet që këngëtarja ka veshur në karrierën e saj. Kujtojmë se Amy ndërroi jetë në 23 korrik të 2011-ës, pas mbidozës së alkoolit. Ajo ishte vetëm 27

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu