• |
ide | kryesore

Deklarata e Ramës për konsultimin për Presidentin e ri, vjen reagimi nga Partia Demokratike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike reagoi pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se PS do të konsultohet me PD-në për emrin e Presidentit të ri të vendit, pas shkarkimit të Presidentit Ilir Meta.


Rama: Meta do të shkarkohet dhe nuk ka më bashkëpunim me të, do konsultohemi me PD për presidentin e ri 


Deklaratë e Partisë Demokratike: 

Edi Rama është autori i masakrës elektorale dhe tjetërsimit të vullnetit të shqiptarëve për ndryshim.

Me qëllim që të largojë vëmendjen ai vazhdon gënjeshtrat, manipulimet dhe diversionet.

Vjedhja e zgjedhjeve nga Rama-Doshi-Rakipi e çuan vendin tonë drejt një masakre masive elektorale, ku viktimat janë qytetarët shqiptarë dhe e ardhmja e tyre.

Detyra jonë ndaj shqiptarëve është të qëndrojmë të vendosur dhe të luftojmë fort për kthimin e demokracisë në vend.

Asnjë diversion nuk do të na ndalë në këtë betejë, duke filluar me shpalosjen e fakteve, provave dhe të dhënave që dëshmojnë pëmasën e plotë të masakrës zgjedhore nga regjimi Rama-Doshi-Rakipi.

22 Comments

 1. Hipokrizia juaj te bene per te vjelle , justifikimet tuaja jane si te asaj prostitutes qe betohej per ndershmeri .
  Nuk jeni me te mire se palloshi , jeni ana tjeter e medaljes . edhe pse humbsa qe ne nisje perseri nuk pranoni ndryshime .

 2. Pse sa here lexoj deklratat e PDs me vjen ne mendje nje gazetare e Kores se Veriut qe sa here flet per armiqte e jashtem te Korese ,,, e ngre zerin , me intonacion revolucionar luftarak , me patriotizem , me vendosmeri … thua ti ajo do ti shqyej armiqte.

  E kam thene shume here ne kete portal … PD ka probleme shum te medha me komunikimin me popullin.
  Deklarata te tilla bajate, te dale boje , te dale mode, me fraza shabllone qe thuhen nga krytetari dhe qe perseriten gati cdo dite si papagall nga PDista dhe anal-ista neper studjo, dhe copy-paste ne keto lloj deklaratash te kohes se PPSHs.
  Keshtu eshte kur ne PD, propaganden e drejtojne njerez qe kane qene antare te PPSHs ose ish sigurimsa.

   1. Shko meso shqip o ligavec plehrash . Shko meso kuptimin e fjales ‘ kurjoze ‘ . Vjen ketu dhe fillon dhe shan cdo komentues qe nuk shkruan sic te leverdis ty. Shikoje , ke share te tere komentuesit ne kete lajm. Dhe sa per Rilindasit .. ata te shpartallojne nga suma ty dhe gjith fisin tend o zgjebs .

 3. Prap ju te emrat e zorres Mero Baze!!??
  Ju sugjeroj te lexoni vetem Temen,si n’kohen e Enverit “Zeri i Popullit”.
  Ilir Muti nuk ka per t’a leshu ate vend deri vitin tjeter.
  Problemi kryesor jane BLERJET E VOTAVE.
  Te tjerat jane per te t’u hedhe HI SYVE popullit e per te manipulu’ opinionin.
  RILINDJA e PS-se KANCERI I SHQIPTAREVE!!!

  1. Mutin rames ja hajne rilindasit te gjith kurvat dhe idiotet Brenda ne ps jane edhe ne kohen dulles grate e njeri tjetrit qinin edhe rama po ashtu Ben por eshte nje qik me I avancuar se I Ben minstre dhe ministra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.