• |
ide | kryesore

Del VIDEO e atentatit në Vlorë ku u ekzekutua Bledar Birçaj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Emisioni “Opinion” ka publikuar videon e momentit të atentatit që tronditi Vlorën mesditën e së hënës ku u ekzekutuar Bledar Birçaj.


Siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme makina e viktimës ka qenë duke kaluar në zonën e Lungomares, kur i është prerë rruga.


Dy autorët, të veshur me të zeza, kanë dalë nga makina e tyre, duke qëlluar me breshëri ndaj viktimës.

Pasi autorët janë tërhequr, personi që ende nuk është identifikuar, i cili shoqëronte 40-vjeçarin është laguar nga mjeti.

Një moment ai ka kthyer kokën pas, e më tej ka vijuar rrugën. Autorët kanë hipur në makinë dhe kanë larguar. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.