• |
ide | kryesore

Vlorë/ Gjendet i pajetë dhe i dekompozuar një i moshuar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një trup i i dekompozuar është gjetur këtë të hënë në Vlorë.


Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lef Sallata”, është gjetur i pa jetë në banesën e tij  ( i dekompozuar) shtetasi M. K., 78 vjeç, i cili jetonte vetëm.


Ndërkohë paraprakisht dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

“Sot, rreth orës 09:45, në lagjen “Lef Sallata”, është gjetur i pa jetë në banesën e tij  ( i dekompozuar) shtetasi M. K., 78 vjeç, i cili jetonte vetëm.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes, ku nga hetimet paraprake dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu