• |
ide | kryesore

Bulqizë/ Aksident në minierë, dyshohet për tre të plagosur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident në minierë është shënuar në Zonën e re, në Martanesh. Paraprakisht raportohet se të plagosur kanë mbetur tre persona. Dy ambulanca janë nisur në vendin  e ngjarjes, si dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.


Ende nuk dihen shkaqet apo rrethanat e situatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu