• |
ide | kryesore

Goditet një bazë prostitucioni në Pogradec, arrestohen 3 vajza, pronari i hotelit dhe 2 klientë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një rast i ushtrimit të prostitucionit në një lokal është goditur nga policia ditën e sotme. Burime konfidenciale bëjnë me dije se operacioni është zhvilluar sot ku janë arrestuar 2 vajza në moshë të rritur një vajzë minoren 17 vjeç të cilat ofronin marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës. Është ndaluar pronari i hoteli si edhe 3 klientë që janë gjetur në hotel dhe bar në kohën e operacionit. Vendi ku ushtrohej aktiviteti ndodhet përgjatë aksit Pogradec-Drilon6 Comments

  1. Nga nje lajm i zi ne nje tjeter lajm te zi!

    Shqiperia e Edvinit drejt katastrofes.

    Edi Rama ka instaluar rregjimin monist njepartiak dhe po e çon drejt nje katastrofe shkruan shkrimatri dhe publicisti i mirenjohur Peter Tase.

    Miq, çdo dite Shqiperia prodhon lajme te zeza ne Europe dhe ne bote me shume se çdo vend tjeter pas Korese se Verriut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu