• |
ide | kryesore

Grabitje në Greqi, gruaja vritet në prani të fëmijës së saj

-Instant, Lajme, Planet

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi. Disa grabitës janë futur në një shtëpi, ku kanë torturuar dhe vrarë nënën 20-vjeçare.

20-vjeçarja u gjet e vrarë në papafingo të shtëpisë së shtëpisë, pranë krevatit të fëmijës së saj 11 muajsh, ndërsa burri i saj, 32-vjeç, ishte i lidhur pas një karrigeje në dhomën e gjumit.


Autorët gjithashtu vranë dhe varën qenin e familjes.

Dëshmitë e deritanishme tregojnë se vdekja e gruas erdhi nga mbytja. Sipas asaj që është bërë e njohur, burri është një pilot i Aviacionit Civil, ndërsa gruaja që ra viktimë e grabitësve të pamëshirshëm ishte studente në Britani.

Ata rrëmbyen 15,000 euro dhe bizhuteri me vlerë 10-15,000 euro dhe u larguan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu