• |
ide | kryesore

Plagoset me armë 33-vjeçari në Korçë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Korçë.


Paraprakisht thuhet se i plagosur ka mbetur shtetasi Marsel Ruçi, i cili aktualisht ndodhet në spitalin rajonal të Korçës jashtë rrezikut për jetën.


Policia sqaron se personi ka mbetur i plagosur në pjesën e fundshpinës dhe se po punon për zbardhjen e mëtejshme të kësaj ngjarje.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu