• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë te “Don Bosko”, makina përplas një fëmijë 4 vjeç

-Instant, Lajme, Të fundit

Një fëmijë ka mbetur i plagosur pas një aksidenti në mesditë në zonën e “Don Boskos”. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur rreth orës 12:00, në rrugën “Don Bosko”, ku mjeti me drejtues shtetasin L. H., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A. S., 4 vjeç.


Fëmija është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu