• |
ide | kryesore

Ekzekutimi i 41-vjeçarit në sy të gruas në Elbasan, 25 të shoqëruar, gjendet makina e autorëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të paktën 25 persona janë shoqëruar gjatë natës në lidhje me atentatin ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Everest Çeka dhe u plagos bashkëshortja e tij.


MMjeti me të cilët kanë lëvizur autorët e vrasjes sot në Elbasan u gjet në zonën e stacionit hekurudhor në Golem të Kavajës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.