• |
ide | kryesore

Së shpejti, albumi i ri i reperit të ndjerë DMX

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar se do të publikohet këtë muaj albumi i reperit të ndjerë,DMX.


 


Lajmi është bërë ditur nga producenti i reperit, Swizz Beatz.Gjatë një interviste,producenti rrëfeu se DMX ka qenë shumë i entuziasmuar për lancimin e albumit dhe mezi priste që të dëgjohej nga gjithë fansat e tij.“Vëllai im ishte një nga shpirtrat më të pastër dhe të rrallë që kam takuar ndonjëherë. Ai jetoi jetën e tij kushtuar familjes dhe muzikës. Mbi të gjitha, ishte bujar dhe i donte fansat e tij pa masë. Këtë album, mezi priste që fansat e tij në të gjithë botën të dëgjonin. Në këngët e tij, DMX tregon se sa e vlerësonte secilin person të vetëm që e ka mbështetur atë pa kushte”, u shpreh Swizz Beatz.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu